Acvit Tüy Dökücü Krem Ürün Görseli

Vücudunuzu Doğru Şekilde Tıraş Etmek İçin 10 İpucu

Vücudunuzu doğru şekilde tıraş etmek için 10 ipucu

 

Tüylü bir cesedin erkeksi olarak kabul edildiği günler geride kaldı. Günümüzde birçok kadın, erkeklerini iyi bakımlı olmayı tercih ediyor – daha belirgin bir şekilde tüysüz bir yüz ve vücut. Bollywood kahramanlarının çoğu, göğüsler kambur saçlarından temiz tıraşlı abs ve kesiklerine kadar bu geçiş yapmışlardır. Bu yüzden hepsini de tıraş etmeyi düşünüyorsanız, bu ipuçlarını aklınızda tutun.

 

# 1 Herhangi bir vücut bölümünü tıraş etmeye başlamadan önce, bölgeye ılık su sıçratın. Bu, gözenekleri açacak, saçları yumuşatacak ve traş makinesinin düzgün biçimde kaymasını sağlayacaktır.

 

# 2 Alan temizlendikten sonra kuru olarak yuvarlayın ve tıraş işlemine başlayın.

 

# 3 Daha iyi bir tıraş deneyimi için Tıraş Jeli uygulamayı unutma.

 

# 4 Göğsü tıraş ederken, farklı yönlerde büyüdüğü için saç büyümesinin yönüne dikkat edin. Tıraş bıçağını buna göre kaydırın.

 

# 5 Koltuk altlarını tıraşladıktan sonra yanık hissi yaratması için bölgede herhangi bir deodorant veya parfüm kullanmayın.

 

# 6 Bir kesik enfekte olabileceğinden ve alan hassas olduğundan daha fazla ağrıya neden olduğundan, gizemlerinizi dikkatlice tıraş etmek önemlidir. Diğer elinizle cildi sıkı tutabilir ve tıraş olmadan kesebilirsiniz.

 

# 7 Tıraş bittikten sonra gözeneklerinizi kapatmanız önemlidir. Bunu yapmak için, cilde soğuk su sıçratın ve tıraş tıraşı losyonuyla uygulayın. Ayrıca cildi tahriş edici ve kuru hissedebileceğinden nemlendirici kullanın.

 

# 8 Bir ustura kesiminiz varsa veya herhangi bir çürük veya yaranız varsa, o bölgeyi tamamen iyileşene kadar tıraş edin.

 

# 9 Kazara yanlış tıraş tekniği nedeniyle kendinizi kestiyseniz, antiseptik bir losyon uygulayın veya zerdeçal veya aloe vera jel gibi doğal bir çare deneyin.

 

# 10 Piyasada bulunan ustura çeşitleri vardır. Gillette BODY gibi erkek vücut bakımları için özel olarak üretilen birini seçin . Yuvarlak kafalı, zor noktalar için koruyucu yastıklar, istisnai kontrol için kaymayı önleyici tutamak ve 3 yağlama şeridi gibi özelliklerle, buruşuk ve kesiksiz vücut bakımı için idealdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )