Acvit Tüy Dökücü Krem Ürün Görseli

Özel Kısımlardan Saçları Çıkarmak İçin Doğal İlaçlar

Özel kısımlardan saçları çıkarmak için doğal ilaçlar

Bu davada size yardımcı olacak çeşitli ev ilaçları bulunmaktadır. Metodlardan herhangi birini uygulamadan önce saçlarınızı düzeltmenizi öneririz. Ev yapımı balmumu reçetesini takip ederseniz bile düzeltmeniz gerekir. Bu, herhangi bir uygulamanın alerjisi olup olmadığını kontrol etmek için önemlidir.

 

Nohut unu maskesi

Bu, çocukların ve kadınların hassas cildinden istenmeyen tüyleri gidermek için kullanılan en eski ve en etkili doğal ilaçlardan biridir. Anneler, nohuttan yapılan zengin kalın macun sürtme faaliyetini uygulamışlardı. Zencefil tozu, krema, süt bir tutam ile gram unu olarak da bilinen yerfıstığı unu eşit miktarda alın ve tutarlı bir zengin macun elde edilene kadar birlikte karıştırın. Şimdi, özel parçalara eşit olarak uygulayın ve istenmeyen tüylerin giderilmesine yardımcı olmak ve tüylerin geri gelmesini önlemek için tıraş edin.

 

Istenmeyen tüyleri gidermek için yumurta macunu

Bu doğal tedavileri kullanarak saç kaldırmak için seviyorum Hintli kadınlar için henüz başka bir zımplama ana ilaçtır. Böyle bir yöntem, yumurta beyazı mısır nişastasıyla karıştırmak ve karışımı dövmek, bir tutam şeker eklemektir. Bu, cildinizin yüzeyindeki lekeleri, ölü cilt hücrelerinin yanısıra saçları kolayca sıyıracak yapışkan bir madde ile sonuçlanacaktır. Dolayısıyla, hamuru özel parçalarınıza uygulayın, hafifçe çıkarın. Haftada iki kez tekrarlayın.

 

Epilasyon için beyaz biber ve kafur

Vücudunuzdan saç kaldırmak için etkili bir başka evde çare beyaz biber ve kafur kullanıyor. Hassas ciltli insanlar için her iki element de yanma hissine neden olduğundan önerilir. Bunu bacaklar için kullanabilirsiniz. Beyaz biberi ince bir kabuk tozuna ezin ve kafur ile karıştırın. Beslenmek için badem yağını ve macunu yapışkan ve tutarlı hale getirmek için kullanabilirsiniz. Şimdi, 10-15 dakika boyunca uygulayın ve soğuk duş kullanarak durulayın. Harikalar yaratır.

 

Muz ve yulaf ezmesi paketi

Bacaklardaki saçları kalıcı olarak nasıl temizleyebilirim?

 

Burayı görmek için şaşırmayın! Muz yumuşatıcıların mükemmel kaynağıdır, cildi yumuşatır ve kusursuz tüysüz cilt ile sizi bırakır. Birkaç muzu ezebilir ve yulaf ezmesi ile karıştırarak nazik bir eksfoliyasyon olarak kullanabilirsiniz. Yulaf ezmesi ölü cilt hücrelerini ve uçurumdaki saçları ovmaya yardımcı olacaktır. Bu macunu özel parçalara, yüze, bacaklara ve ellere uygulayın ve kuruyuncaya dek ılık suyla durulayın.

 

 

 

Kurutulmuş toz ve gül suyu ilaçları

Ese’nin başarısız olursa, endişelenmenize gerek yok! Hassas ciltler için iyi sonuçlar veren daha iyi ilaçlar vardır. Bunlardan biri şaplak tozu kullanıyor ve gül suyu ile iyice karıştırıyor ve pamuk bilyesini özel kısımlara uygulayacak şekilde daldırıyor. Bu, istenmeyen tüyleri anında silmenize yardımcı olacaktır. Süper hassas cildiniz varsa, 10 dakika sonra durulayabilirsiniz. Susam ya da zeytin yağı uygulayarak cildi nemlendirin ve nemlendirin.

 

İstenmeyen saçları temizlemek için fesleğen soğan

İstenmeyen saçları kaldırmak için büyükannemizin en sevdiği ev ilaçları burada. İhtiyacınız olan tek şey, cildi nemli tutmak ve derinlemesine beslemek için mükemmel bir kaynak olan birkaç fesleğen yaprağı. Bu şaşırtıcı bir exfoliator ve soğan için küçük bir iş. Soğan katmanlarında bulunan zarları hafifçe silmek ve kalın bir macun yapmak için fesleğen yapraklarıyla ezmek. Şimdi, bunu özel parçalara uygulayın ve 15-20 dakika sonra yıkayın.

 

Thanaka ve aspir pastası

İşte özel bölümlerden istenmeyen saçları çıkarmak için mükemmel bir evde çare. Thanaka, kabuğu genellikle Myanmar’da çeşitli güzellik kullanımları için kullanılan ağaç, örneğin Thanaka kabuğu kozmetikte kullanılır. Aspir ile karıştırıldığında sarımtırak beyaz bir tozu vardır, istenmeyen tüylerden kurtulmaya yardımcı olur. Thanaka tozunu aspir hamuru ile karıştırın ve arz ettiğiniz parçalara uygulayın, bir gece boyunca eave edin ve ertesi sabah onu durulayın. Bunu etkili sonuçlar için haftada iki kez tekrarlayın.

 

Nane narası

Aşırı kılın, androjenler olarak adlandırılan hormon üretiminin bir sonucu olduğu incelenmiştir. Bu durum “Hirsutizm” olarak adlandırılır ve nane çayı, testosteronun aşırı miktarda üretilmesinin veya daha yüksek östrojen seviyelerinin yol açtığı bu istenmeyen kıl foliküllerinin tedavisinde bir mutluluk olduğu kanıtlanmıştır. Birkaç spearmint yaprağı kaynatabilir ve bir kase sıcak suya dökebilirsiniz. Dik ve süzgeç, her sabah sıcak olarak ve yatmadan önce iç.

 

Şeker karışımıyla özel saçlardan kurtulun

Epilasyon için mum alma ipuçları

 

Bir kap alın ve 3 çorba kaşığı şeker ekleyin, ardından 1 çorba kaşığı bal ve limon suyu ekleyin. Üç malzemeyi de karıştırın. Karışımı özel bölgenize uygulayın ve saç tellerini yumuşatın. Balmumu şeritleri alın ve alana uygulayın. Şeritleri tüylerin ters yönde çekin ve işiniz bitti! Bu, istenmeyen saçları kaldırmak için en iyi ve çoğunlukla yaygın olarak kullanılan ev ilaçlarından biridir.

 

 

 

Genital saçlardan kurtulmak için Besan

Saç tellerini kestikten sonra, bir fincan tuz ile suda seyreltilmiş bir fincan içeren besan uygulamayı uygulamalısınız. Bileşimi günlük olarak uygulayın ve kurutmalardan bir kez yıkayın. Bu, özel bölgede saç büyümesini azaltmak için daha yavaş bir işlemdir ancak yan etkileri yoktur.

 

Özel alan saçları için Aloe vera mumu

Aloe verayı bal ile karıştırın ve karışımı ısıtın. Ilık olarak ısıtın ve kıllı bölgede uygulayın. Bir balmumu şerit alın ve karışımın üzerine uygulayın ve saç büyümesinin ters yönde çekin. Bu, ev yapımı bir balmumu için yeterince sağlıklı ve kolaydır !

 

Limon ve bal, özel parçalarda balmumu gibi çalışır

Bu bölgede kaynar olma eğilimi varsa, limonu uygulamayı ve durumu düşürmeyi deneyin. Her iki malzemeyi eklemek için bir kap alın. Malzemeleri ısıtın ve balmumu gibi kullanın. Bu uygulama, ilk kez tıraş etmenizden sonra en iyi şekilde çalışır.

 

Özel saç temizlemek için bal ve yulaf ezmesi

Bu da istenmeyen tüyleri gidermek için iyi bir seçenektir. Bal ve yulaf ezmesinin karışımını yapın ve sonra ısıtın. Bir ev yapımı balmumu gibi kullanın ve bölgenizi temizleyin.

 

Muz ve yulaf ezmesi ile genital saçları nasıl çıkarılır?

Banana, kuru tenli insanlar için en iyisidir. Saçları doğru bir şekilde çıkarırlar ve alanı daha yumuşak hissettirirler. Deriyi pul pul dökmek için yulaf ezmesi eklemeniz ve daha sonra sürecin geri kalanı için muz kullanmanız gerekir. Yulaf ezmesi, doğal bir temizleyici gibi çalışır ve cilt kullanım sonrası daha iyi görünmesini sağlar. Bir rip muz alın ve 2 çay kaşığı yulaf ezmesi ekleyin. Mangeri mash yapın ve sonra yulaf ezmesini ekleyin. Macunu ilgili bölgelere uygulayın ve dairesel hareketlerle sürtün. Su ile yıkayın ve önümüzdeki hafta tekrarlayın.

 

şap ve rosewater ile istenmeyen özel epilasyon

Bu yöntem, geleneksel olarak, istenmeyen tüyleri gidermek için Hintli ve Pakistanlı kadınlardan alınmıştır. Şap, kaya veya toz halinde elde edilebilir. Eninde sonunda tozlamak için öğütmelisin. ½ çay kaşığı tozu alın ve 3 yemek kaşığı gül suyu ekleyin. Tozu kaseye ekleyin ve suyu ekleyin. Bir kaşıkla iyice karıştırın ve pamuk suya daldırın. Bölgede uygulayın, ancak 15 dakikadan fazla kullanmayın. Temiz su ile yıkayın ve nemlendirme için zeytinyağı uygulayın.

 

Özel saçtan patates ve mercimek ile nasıl giderilir

Mumları daha az acılı yapmak için en iyi hileler

 

Ayurveda’ya göre patatesler doğal bir çamaşır suyu olarak iş görüyor. Patatesin mercimek ile karıştırılması, kombinasyonun istenmeyen tüyleri almasına yardımcı olur. Mercimeğin gece boyunca ıslatılması için saklanmalıdır. Sabah, eziyet ve pürüzsüz yapıştırmanız gerekir. Bir soyulmuş ve ezilmiş patates alın ve bir kase sarı mercimek ekleyin. 1 çorba kaşığı bal ve 4 çorba kaşığı limon ekleyin. Karışımı uygulayın ve 20 dakika bekletin. Çıkarın ve istenmeyen tüyleri de çıkarın. Bu, önümüzdeki 7 gün içinde bir kez daha takip edilmesi gereken etkili bir çözümdür.

 

Şimdi, özel parçalardan istenmeyen tüylerden kurtulmanın çeşitli yolları olduğunu biliyorsun. Normalden doğal yollara kadar her türlü seçeneğiniz vardır. Tercih ettiğiniz yöntem, kişisel ihtiyaç ve tercihlerinize bağlıdır. Tam gizlilik istiyorsanız, o zaman kremler veya tıraş kullanarak sizin için en iyi seçenektir. Alternatif olarak, yönteminizin daha etkili olmasını isterseniz, mumlama için bir salona katılmayı seçebilirsiniz. Dışarıdan yardım almıyorsanız, evde salon kadar etkili bir mum yapabilirsin. Son olarak, daha az acı verici olmakla kalmayıp aynı zamanda daha az sıkıntı yaşayan daha kalıcı bir çözüm için lazer tedavisini seçebilirsiniz.

 

[ Özel kısımlarda istenmeyen tüylerden kurtulmak için Hint ipuçları ]

 

Ham papaya

Ham papaya ait papainin özel enzimi saç folliküllerini parçalamaya yardımcı olur. Aynı zamanda saçların yeniden büyümesini yavaşlatır ve cilt için oldukça besleyicitir. Hassas cilt tipleri ve pul pullarıyla iyi gelir. Bu çare için ham papaya ve çiğ zerdeçal kökü gerekir. Çiğ papaya’nın küplerini püre haline getirin ve çiğ zırhlı kökleri onlara rendeleyin. Selüloz tipi kıvama gelinceye kadar karıştırın ve zerdeçalın iyi emildiğinden emin olun. İstenmeyen tüylere uygulayın ve hafifçe masaj yapın. 20 dakika boyunca oturması gerekiyor. Su ile yıkayın ve 2 gün sonra tekrarlayın.

 

Zerdeçal

Parlatmadan sonra darbeleri nasıl tedavi eder ve önleyebilirim?

 

Bu madde, köri lezzetlerini arttırmakla kalmaz aynı zamanda cilt için de iyi bir kök içerir. Curcumin adı verilen ve iltihaplanmayı azaltan ve bakterilerle savaşan antioksidanlar var. Zerdeçhala cilt ve güzellik için yaşlı bir çözüm olmuştur, ancak çoğunuz saç büyümesini de azaltabileceğini bilmiyor. Bu çare için, zerdeçal toz ile birlikte biraz susam yağı ve gram una ihtiyacınız olacak. 1 çorba kaşığı toz ve aynı miktarda gram unu alın. Birleştirmek için karıştırın ve sonra kalın hamur yapmak için susam yağı ekleyin. Onu bölgeye uygulayın ve ılık suyla yıkamadan önce 30 dakika bekletin. Yapıştırmayı tamamen çıkarmak için kendinizi ovmalısınız. Durumu yavaş yavaş iyileştirmek için haftada bir kez tekrarlayın ve daha sonra daha az kullanmak zorunda kalacaksınız.

 

Yumurta ve mısır nişastası

Kuru yumurta sert ve yapışkan hale gelir ve hissi mumsu tonda olur. Bu, bir maske yapmak için mükemmeldir ve cildi gerçekten iyi besler. Maske vücuda yapışır ve istenmeyen tüyleri kolayca koparır. Mısır nişastası eklediğinizde, efektleri iyileştirmek için maskeyi biraz daha kalın yapar. Bir yumurta kırın ve bir kaba karıştırın, nişastanın ½ çorba kaşığı kariştirin ve sonra ona 1 çorba kaşığı şeker ekleyin. Kıvamı yoğunlaştırmak için iyi karıştırın ve yumuşak yapıştırın. Macunu deriye uygulayın ve kurumasını bekleyin. Soyun ve saçları dışarı çıkarmaya dikkat edin.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )