Acvit Tüy Dökücü Krem Ürün Görseli

İstenmeyen Vücut Kalıplarını Kalıcı Olarak Doğal Olarak Temizleme 6 Yolları

İstenmeyen Vücut Kalıplarını Kalıcı Olarak Doğal Olarak Temizleme 6 Yolları

Yüz saçlarının kötüye gittiğini düşünüyorsanız , vücudunuzun saçları kontrolden çıkana kadar bekleyin!

 

Herkesin en azından biraz vücut saçları vardır – kollarının altında, cinsel organlarının etrafında, bacaklarında vb. Ardından sırtları, omuzları, kolları vb. Ulaşılması zor yerlerden saçları yetiştirecek kadar şanssız insanlar var.

 

Bazı vücut tüyleri, hem erkekler hem de kadınlar tarafından beklenebilir. Ama karanlıklaştığında, kalınlaştığında ve sırtınızı veya omuzlarınızı bir saç halısı giymiş gibi görünce ne yapıyorsunuz? Tabii ki kurtulun!

 

Tıraştan mumdan lazerle tüy gidermeye kadar – vücut kıllarından kurtulmanın pek çok yolu var – ancak doğal metodlar ne olacak? Doğada bulunan YALNIZCA bileşenleri kullanarak vücudunuzun saçlarından kurtulmanın yolları var mı? Lazer yok, sert tüy giderme kremi yok, kesinlikle traş makinesi yanma riski yok!

 

Neyse ki işe yarayan birkaç doğal doğal tıraş kaldırma yöntemi vardır. Vücut kılından iyi bir şekilde nasıl kurtulacağınızı öğrenmek istiyorsanız, tüm doğal saç kaldırma yöntemleri için birkaç basit yöntemi öğrenmek için okuyun.

 

Vücut Kalıplarını Kalıcı Olarak Nasıl Kurtarır: “Sürekli” Var mı?

Sırt kaldırma yöntemlerine bakmadan önce, odadaki kıllı fil hakkında konuşmak zorundayız …

 

Pek çok insan kalıcı bir epilasyon yöntemi arıyor, biri de vücut kıllarını bir kez ve tamamen ortadan kaldıracak. Elektrolizden lazer tüy gidermeye kadar her şeyi deniyorlar, hepsi de bu sinir bozucu tüylerin büyümesini durdurmak için yapılıyor.

 

Fakat “kalıcı” diye bir şey var mı? Saçın yeniden büyümesini önlemenin bir yolu var mı yoksa her zaman sonunda mı dönecek?

 

Gerçek zaman: kalıcı sayılabilecek tek bir epilasyon yöntemi var. Elektroliz saç köklerini yakar, onlara çok zarar vererek vücudun onları onarmayı başaramaması. Kökleri hasar gördüğünde, yeni tüyleri filizleyemezler.

 

Bununla birlikte, elektroliz bile% 100 kalıcı değildir. Bu türden epilasyona maruz kalan birçok insan, birkaç yıl sonra yeniden büyüyen vücut kılları bulur. Elektrolizin tamamlanmasından bu yana geçen 10 yıl boyunca, saç folikülleri vücut kıllarının en azından yüzde bir kısmını yeniden üretmiştir. Elektroliz öncesi olduğu kadar karanlık ya da kalın değil, ancak hala görünür durumda.

 

Lazer epilasyon genellikle sadece bir yıla kadar işe yarar. Işık ışını kıl foliküllerine zarar verir, ancak elektroliz derecesine zarar vermez. Aslında durdurmaksızın yeniden büyüme hızını yavaşlatıyor. Bu nedenle, her yıl takip lazer epilasyon tedavisi almak önerilir. Böylece lazer saçları bir kez daha yakacak.

 

Diğer tüy giderme yöntemleri (tıraş, cımbant, tıraş, şekerleme, diş çekme vb.) Gelince, epilasyon işlemi uzun süre herhangi bir yerde sürmez. Bacaklarınızı mumlayın, ve bir ay kadar düzgün bir şekilde yeniden büyümeyi göremeyebilirsiniz. Sırtınızı veya omuzlarınızı mumlayın ve sonuçlar biraz daha uzun sürebilir (bu bölgelerdeki kılların seyrek olması nedeniyle). Bununla birlikte, sonunda, saç her zaman büyür!

 

Bunu anlamak, “kalıcı” epilasyon gibi bir şey olmadığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Vücuttaki saçlarından kalıcı olarak nasıl kurtulacağını arayan insanlar hayal kırıklığına uğrayacaktır. Aşağıdaki doğal saç kaldırma yöntemleri oldukça etkilidir, ancak sürekli bir şey vaat edemezler!

 

Biz bu ürünü tavsiye edilir nedeni budur

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )