Acvit Tüy Dökücü Krem Ürün Görseli

Doğal Tüy Giderme Ürünleri

Tüy Giderme Sabunu Ayurvedik Doğa Bakımı Tarafından:

Bu eşsiz ayurvedik epilasyon sabunu, doğal otların iyiliğini çanta eder. Bitkisel formül vücudun tamamı için uygundur (cinsel organ ve yüz bölgesi hariç). Antiseptik ve antibakteriyel bir ajan olarak görev yapan son derece güçlü bir saç çıkarma formülüydü.

 

Nasıl kullanılır:

 

Epilasyon amaçlı sabunları hedef alana sürtün.

Rick tufanı yapmak için eşit olarak çalışın.

Musluk suyu / ılık su ile temizleyin.

Bu sabun içinde bulunan saçları uzaklaştıran otlar, cildi kurutmadan kılları uzaklaştırır. Kaşınma veya tahrişe neden olmaz. Ayrıca, vücudun sivilceleri, kızarıklık ve vücut zitleri gibi cilt sorunlarının çözümünde de yararlıdır; çünkü bakteri vücuttan uzak tutulmaktadır. Antiseptik ve antibakteriyel formülü, bakterilerin gelişimi için ideal şartlar sunmaz. Bu nedenle, sağlıklı olan temiz bir saçsız cilt elde edersiniz.

 

Fiyat:  bir bar için 30 Euro

 

  1. Coconut Süt Sabunu Kingbo Tarafından:

Bu şaşırtıcı epilasyon sabunu, süt ve krem ​​bakımından zengindir. Cildi deriye saçlar, kollar ve koltuk altı derisinden temizler. Zengin köpük üretir ve cilde zarar vermez. Bu Çin güzellik barında 5 farklı renk var.

 

Nasıl kullanılır:

 

2 dakika biraz köpürmeye çalışın.

Önümüzdeki iki dakika boyunca bırakın.

Ilık suyla temizleyin ve cildi kuruduğundan emin olun.

Sonuç – Yumuşak ve sulu, parlak saçlara sahip serbest cildi. Benzersiz süt formülü nemi tutar ve cildi kullanmadan kurutmaz. Ayrıca göbek tüy giderme için de kullanılabilir. Yüz ve genital bölgede kullanmaktan kaçının.

 

 

 

  1. Claus Royal Porto Sabunu Sabonete Aromatico:

Bu şaşırtıcı epilasyon gövde çubuğu, kadınların vücudunu tamamen temizlemeleri için iyi bir epilasyon seçeneğidir. Her gün saçsız bir hale getirmek için düzenli olarak kullanılabilir. Gliserin ve bitkisel yağlar açısından son derece zengindir.

 

Nasıl kullanılır:

 

Bu epilasyon gövde çubuğu özellikle sert olanları değil çok hafif saçları ifade eder.

Zengin köpük yapmak için sabunu köpürtün.

Hedeflenen alanı köpük ile ovun.

Ilık suyla yıkayın ve kurutun.

Yumuşak saçları göbekten, ellerden, bacaklardan ve hatta koltuk altlarından temizler. Günlük kullanım için de idealdir. Dehidrasyon ve cilt kuruluğunu önleyen derin nemlendirme avantajlarından dolayı normal bir banyo barı olarak da kullanılabilir.

 

 

 

[Okuyun:  Doğal Üst Dudak Kıllarını Kaldırma Yolları ]

 

  1. Saç Ekstresi Sabunu Venüsle:

Sabunları çıkaran bu şaşırtıcı saç derisi, koltuk altı, bikini çizgisi, bacaklar, kollar ve göbek bölgesinden istenmeyen tüylerden kurtulmanın kolay bir yoludur. Ağartmadan daha iyi sonuçlar verir. Bu sabun doğal nemlendiricilerin iyiliği ile de yüklenir, bu da kadın tüylerinin alınması için ideal bir seçenek haline getirir.

 

Nasıl kullanılır:

 

Epilasyon için hedeflenen alanı dikkatle yıkamanız gerekir.

Daha sonra sabun uygulayın ve köpük haline getirmek için köpürtün.

Tam alanı suyla temizleyin.

Sabun saçsız, iz bırakmayan, yara izi yok ve alerji bırakıyor.

 

  1. SMooooooTH Tüy Alma Sabunu:

Bu benzersiz güzellik barı vücudunuzun her yerine istenmeyen saçlardan özgürlük sunmaktadır. Benzersiz anti-ter teknolojisi, kötü vücut kokusunu alır . Doğal olarak istenmeyen tüylerin kökünü gidermek için topluca çalışan doğal çamur ve bitkisel bitki özleri bakımından zengindir. Bu, aynı zamanda güzellik banyo banyosu olarak da kullanılabilen, güvenli bir Japon ürünüdür.

 

Nasıl kullanılır:

 

5 dakika boyunca zengin köpük yapmak için sabunu ovun.

Birkaç dakika sonra kabuğu hafifçe yıkayın.

Bir kerede tüm saçları temizlemeyebilir. Ancak kullanımı birkaç gün içinde saçınızı özgür kılan güvenli ve sabit bir epilasyon seçeneğidir.

 

Fiyat : RM 89 RM başına parça

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )