Acvit Tüy Dökücü Krem Ürün Görseli

10 En İyi Epilasyon Yöntemi

10 En İyi Epilasyon

Saç ekimi sabunları üstün tüy giderme seçenekleridir, çünkü parfüm, tıraş âşıkları ve kremler nedeniyle oluşan yan etkilerden korunmanıza yardımcı olurlar. Temiz ve yumuşak bir cilt için kullanabileceğiniz 10 adet epilasyon sabunu. En iyi 10 saç kaldırma seçeneğine ve saçınızı özgür kılmak için yakından çalıştıklarına yakından bakın.

 

 

  1. Epi Savon Epilasyon Sabunu Bonbon:

Bonbon’un sunduğu bu güzellik barı, parlayan, saçsız ve nemlendirilmiş bir cilt isteyen kadınlar için ağrısız bir epilasyon seçeneğidir. Ellerde, bacaklarda, koltuk altlarında ve V hatlarında kullanım için idealdir.

 

Nasıl kullanılır:

 

Epilasyon için hedeflenen bölgede sabunu 5 dakika boyunca köpürtmek için çalışın.

Sadece alanın tamamını ılık suyla yıkayın. Kurumaya dikkat edin ve ipeksi pürüzsüz saçsız cilt ile geri bırakın.

Epi Savon sabunu ( nar kabuğu , su ve bir kaç tane daha) yapımında kullanılan doğal maddeler derin nemlendirme sağlar. Cilt ışıltılı ve saçsız olur ve ağrı, kesikler veya cilt koyulaşması gibi yan etkilere maruz kalmazsınız.

 

 

 

 

  1. Klasik Vadi Tüy Çıkarma Sabunu:

 

Bu vücut epilasyon sabunu, ucuz fiyata etkinliğini değerlendirmeyin. Bu şaşırtıcı sabun, kadınlar için mükemmel bir epilasyon sabunu. Cildin nemlendirici ve doğal içerikleri tonlama iyiliği ile yüklenir. Benzersiz formülü saçları sertleşir ve sert bacak saçlarına derin koşullar sağlar. Temiz bir cilt için ağrısız epilasyon seçeneklerine yapışmayı tercih eden kadınlar için tahriş ve kızarıklık olmadan ideal bir bacak epilasyon seçeneğidir. Uygulama üzerine bacaklara parlaklık ve adalet kazandırır.

 

Nasıl kullanılır:

 

 

Onun doğal olarak güvenli formül bacaklarda yeterli köpük yapmak için kullanılabilir.

3 ila 5 dakika boyunca muhafaza ediniz.

Alanı tamamen ovmak için köpük kullanabilirsiniz.

5 dakika sonra yıkayın.

Tonlu ve saçsız olan pürüzsüz bacaklarla geriye kalıp kalırsınız. Bacaklar> n> zdan önce birkaç uygulama gerekebilir. Etkisi saçınızın sertliğine bağlıdır. Aşırı sert kıllanma durumlarında saçsız bacak almak biraz zaman alacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KONULAR

YORUM GÖNDER

  • İsim
  • Eposta
  • Yorum

YORUMLAR (0 )